třídílné obrazy bonsaj

Obraz: N009 - 130 x 40 cmPůvodní cena: 2.690,- Kč
Sleva v procentech: -33 %
Vaše cena: 1.488,- bez DPH

Vaše cena: 1.800,- s DPH


Objednávka

Moderní obraz bonsaj

Rozměr složeného třídílného obrazu:  130 x 40 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 3x (40x40cm)  

Barvy:  Béžová , Krémová ,  Hnědá , Kávová 

Obraz Je Malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - což vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

obraz bonsaj

Moderní obrazy stromy - bonsaje jsou velmi oblíbené jak už na živo, nebo jako ve formě obrazu . Moderní ručně malovaný třidílný obraz N009 v této nabídce je zároveň abstraktní obraz. Pokud  tedy někdo hledá konkrétně ručně malované obrazy na plátně stromů - bonsaje, ale má moderní interiér, tento obraz je určitě dobrou volbou. Moderní obraz je malován z více dílů, které na sebe navazují. Barvy obrazu jsou béžová, krémová, hnědá, kávová. Moderní obraz N009 má viditelnou strukturu barvy a opravdu každý pozná že obraz není žádný tisk, který dnes nabízí každý e-shop. U nás koupíte ručně malované obrazy na plátně, které mají v sobě kouzlo ruční práce. Každý díl má zamalované boky v barvě obrazu. Moderní obrazy pak na stěně tvoří nevšední atmosféru ve Vašem interiéru. 

detail obrazu bonsaj

Na detailu obrazu bonsaj jde vidět struktura barev.  Malujeme moderní obrazy na plátně také na zakázku. Tento ručně malovaný třidílný obraz je možné namalovat v jiných rozměrech nebo můžeme obraz namalovat také jako jednodílný obraz.


Obraz: N009 -  130 x 40 cm Obraz: N009 -  130 x 40 cm

Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - třídílné obrazy bonsaj