Ručně malované obrazy

Naše úspěchy

Ručně malované obrazy Davillo prodáváme a malujeme už více jak 10 let. Za tu dobu jsme již nasbírali mnoho úspěchů a rádi bychom se s Vámi o ně podělili :)

Mezi zatím naše největší úspěchy řadíme zákazníka Michala Davida, který si od nás nechal namalovat obraz, pozval nás k osobnímu předání a montáži na zeď. Shledání bylo velice příjemné. Pan Michal, je opravdu skvělý člověk a i přes jeho velkou slávu se k nám choval velice kamarádsky. Jsme rádi, za toto setkání s tak velkým umělcem!

Obraz Michal David


Jako další náš velký úspěch byl obraz malovaný na zakázku pro slovenského olympionika Marcela Lomnického. Kontaktoval nás pro náš styl malby a jeho představa byla namalovat v tomto stylu abstraktní obraz, na kterém budou znázorněny loga olympijských her, na kterých měl svou účast. Obraz byl nad jeho očekávání a byl velmi spokojen. Velice nás to těší a jsme rádi za tuto zkušenost :)

obraz Lomnický   
Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Obrazy na plátně