Moderní obrazy do bytu

Obrazy květin - OBRAZ: K028Vaše cena: 1.893,- bez DPH

Vaše cena: 2.291,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 100 x 50 cm (3x 30x50)- CENA:  2290 kč

                        ROZMĚR B: 130 x 60 cm (3x 40x60)- CENA: 2880 kč

                        ROZMĚR C: 160 x 80 cm (3x 50x80)- CENA: 3810 kč

                       

Při objednávce napište kód obrazu + rozměr ( příklad: K028 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: černá, bílá, béžová, zlatá, (střed květu - zlatá a červená)

V této nabídce moderních obrazů Vám nabízíme třídílné velmi elegantní květinové obrazy, které jsou populární a nadčasové. Ručně malované moderní obrazy do bytu jsou malovány hrubou strukturou barvy, a obrazy na plátně tak vytvářejí prostorový efekt. Každý hned pozná, že se jedná o obrazy, které nejsou žádný tisk ale umělecké moderní ručně malované obrazy. Tyto květinové obrazy v hnědých tónech jsou malované pouze českými umělci v našem ateliéru. Naše obrazy na stěnu kupujete přímo z rukou našich umělců.

vícedílné obrazy květin

                                                  Detail obrazu

vícedílné květinové obrazy

Máte zájem o tento elegantní třídílný, moderní obraz K028, ale zajímal by Vás spíše květinový obraz v jiné např. panoramatické velikosti? Kontaktujte nás a my Vaše požadavky rádi splníme. Náš ateliér Vám obrazy květin namaluje ve vícedílném či v jednodílném provedení. Moderní obrazy jsou malované špachtlí na kvalitním bavlněném plátně, které je natažené na dřevěném rámu. Boky ručně malovaného obrazu jsou malované v barvě obrazu, a obrazy do bytu nemusíte už dále rámovat a jsou připravené přímo k pověšení. Úchyty jsou součástí objednávky.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Vícedílné obrazy květin na plátně