Vícedílné obrazy květin

Obraz květin K030 - 140 x 80Vaše cena: 2.190,- bez DPH

Vaše cena: 2.650,- s DPH


Objednávka

Rozměr složeného obrazu:  140 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x40 - 20x70 - 30x70 - 40x40

 

Barvy: Bílá, černá, stříbrná, červená

Tyto moderní jednodílné obrazy květin na plátně jsou malovány velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ), která je vidět na detailu fotky ve spodní části této stránky. 

 

Malované obrazy květin jsou moderním hitem této doby, které se vyjímají jak v moderních tak i v klasických interiérech. Ručně malované obrazy v naší nabídce jsou práce umělců našeho ateliéru, a každý obraz je originálem. Obrazy květin na plátně máme v jednodílném provedení nebo vícedílném. Naše ručně malované obrazy mají viditelnou vrstvu barev a každý hned pozná, že se jedná o ruční práci. Moderní obrazy květin jsou malované na kvalitním bavlněném plátně natažené na dřevěném rámu, připravené k zavěšení na stěnu.

vícedílný obraz na plátně

                                                Detail obrazu

obrazy na plátně červené květiny

Moderní obraz květin K030, Vám můžeme v našem ateliéru namalovat jako vícedílné moderní obrazy na plátně. Na ručně malované obrazy používáme kvalitní barvy, a obrazy na zeď jsou pak syté a barevně vyniknou. Obrazy do bytu v květinovém stylu máme v mnoha variantách a také barevných kombinací. V nabídce najdete jak černobílé obrazy květin tak i obrazy v barevném provedení jako například tento obraz červenými květiny.

  


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - vícedílný červený obraz květin