Moderní obrazy fialové květiny

Obraz květin K029 - 160 x 80Původní cena: 2.260,- Kč
Sleva v procentech: -23 %
Vaše cena: 1.446,- bez DPH

Vaše cena: 1.750,- s DPH


Objednávka

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x30 - 30x50 - 30x80 - 50x30

 

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, fialová, stříbná

V této nabídce moderní obrazy do bytu Vám nabízíme fialové obrazy květin, které jsou velmi populární a nadčasové. Ručně malované obrazy do bytu jsou malovány hrubou strukturou barvy, a to vytváří na plátně vícedílných obrazů prostorový efekt. Každý hned pozná, že se jedná o ručně obrazy, které nejsou žádný tisk ale umělecké moderní ručně malované obrazy. Tyto obrazy květin na stěnu jsou malované pouze českými umělci v našem ateliéru. Naše moderní obrazy kupujete přímo z rukou našich umělců.

moderní obraz květin

                                            Detail obrazu

vícedílný obraz květin

Máte zájem o tento moderní obraz ve vícedílném provedení fialkové barvy K029? Ale zajímají Vás spíše v jednodílném rozměru moderní obrazy na plátně? Náš ateliér Vám obrazy květin namaluje dle Vašich přání. Moderní obrazy jsou malované na kvalitním bavlněném plátně, které je natažené na dřevěném rámu. Boky ručně malovaného obrazu jsou malované v barvě obrazu, a obrazy do bytu nemusíte už dále rámovat a jsou připravené přímo k pověšení. Součástí objednávky jsou úchyty pro snadnou montáž.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Vícedílné obrazy květin na plátně