černobílý obraz květin

Obraz: K022 - 140 x 80 cmPůvodní cena: 2.280,- Kč
Sleva v procentech: --24 %
Vaše cena: 2.331,- bez DPH

Vaše cena: 2.821,- s DPH


Objednávka

Moderní černobílý obraz květiny

Rozměr složeného vícedílného obrazu:  140 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x40 - 30x70 - 20x70 - 40x40

Barvy:  Černá , Bílá , šedo - stříbrná

Obraz je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - což vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

černobílý obraz

Moderní černobílý obraz květin jsou stále populární a vždy budou. Moderní ručně malovaný obraz K022 v této nabídce je zároveň abstraktní obraz. Pokud  tedy někdo hledá konkrétně ručně malované obrazy na plátně květin, ale má moderní interiér, tento obraz je určitě dobrou volbou. Moderní obraz je malován z více dílů, které na sebe navazují. Barvy obrazu jsou černá, bílá, šedo - stříbrná. Moderní černobílý obraz K022 má viditelnou strukturu barvy a opravdu každý pozná že obraz není žádný tisk, který dnes nabízí každý e-shop. U nás koupíte ručně malované obrazy na plátně, které mají v sobě kouzlo ruční práce. Každý díl má zamalované boky v barvě obrazu. Moderní černobílé obrazy na zeď tvoří nevšední atmosféru ve Vašem interiéru. 

detail obrazu

Černobílé obrazy na zeď jsou velmi populární a hodí se svojí barevností do téměř všech interiérů. Na detailu obrazu květin jde vidět struktura barev.  Malujeme moderní obrazy na plátně také na zakázku. Tento ručně malovaný vícedílný obraz je možné namalovat v jiných rozměrech nebo můžeme obraz namalovat také jako jednodílný obraz.


Obraz: K022 -  140 x 80 cm Obraz: K022 -  140 x 80 cm

Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - černobílý obraz květin