malované obrazy na plátně

Obraz: A035 - 140 x 80 cmVaše cena: 1.900,- bez DPH

Vaše cena: 2.299,- s DPH


Objednávka

Moderní obraz abstrakce

Rozměr složeného obrazu:  140 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x40 - 20x70 - 30x70 - 40x40

Barvy:  Černá , Bílá , Oranžová

Obraz je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - což vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

obraz na zeď

Moderní vícedílný abstraktní obraz pro moderní a nevšední bydlení. Moderní ručně malovaný vícedílný obraz abstrakce A035 v této nabídce je pouze ruční práce. Žádný tisk. Pokud  tedy někdo hledá konkrétně ručně malované abstraktní obrazy na plátně pro moderní interiér, tento obraz je určitě dobrou volbou. Moderní obraz je malován z více dílů, které na sebe navazují. Barvy obrazu jsou černá, bílá, oranžová. Moderní vícedílný obraz A035 má viditelnou strukturu barvy a opravdu každý pozná že obraz není žádný tisk, který dnes nabízí každý. U nás koupíte ručně malované obrazy na plátně, které mají v sobě kouzlo ruční práce. Každý díl má zamalované boky v barvě obrazu. Moderní abstraktní obrazy na zeď tvoří nevšední atmosféru ve Vašem interiéru. 

detail obraz

Abstraktní obrazy na plátně jsou velmi populární a hodí se svojí barevností do téměř všech interiérů. Na detailu malovaného obrazu  jde vidět silná struktura barev.  Malujeme moderní obrazy na plátně také na zakázku. Tento ručně malovaný vícedílný obraz na plátně je možné namalovat v jiných rozměrech nebo můžeme obraz namalovat také jako jednodílný obraz.


Obraz: A035 -  140 x 80 cm Obraz: A035 -  140 x 80 cm

Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - malované obrazy na plátně