obrazy do obýváku

Obraz: A033 - 160 x 80 cmVaše cena: 1.950,- bez DPH

Vaše cena: 2.360,- s DPH


Objednávka

Moderní obraz abstrakce

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 50x30 - 30x80 - 30x50 - 40x30

Barvy:  Bílá, zelená, pistáciová

 Obraz je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - což vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

moderní obraz

Moderní vícedílný abstraktní obraz pro moderní interiér. Moderní ručně malovaný obraz abstrakce A033 v zelených barvách je pouze ruční práce. Žádný tisk. Pokud  tedy někdo hledá konkrétně ručně malované abstraktní obrazy na plátně pro moderní interiér, tento obraz je určitě dobrou volbou. Moderní obraz je malován z více dílů, které na sebe navazují. Barvy obrazu jsou černá, bílá, červená. Moderní vícedílný obraz A033 má viditelnou strukturu barvy a opravdu každý pozná že obraz není žádný tisk, který dnes nabízí každý. U nás koupíte ručně malované obrazy do bytu, které mají v sobě kouzlo ruční práce. Každý díl má zamalované boky v barvě obrazu. Moderní abstraktní obrazy na zeď tvoří nevšední atmosféru ve Vašem interiéru. 

detail zelené abstrakce

Abstraktní obraz do bytu zelené barvy jsou velmi populární a hodí se svojí barevností do téměř všech interiérů. Doplnit je můžete třeba květinou. Na detailu malovaného obrazu  jde vidět silná struktura barev.  Malujeme moderní obrazy na plátně také na zakázku. Tento ručně malovaný vícedílný obraz je možné namalovat v jiných rozměrech nebo můžeme obraz namalovat také jako jednodílný obraz.

 


Obraz: A033 -  160 x 80 cm Obraz: A033 -  160 x 80 cm

Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - obrazy do obýváku