abstraktní vícedílné obrazy

Abstraktní Obraz: A048Vaše cena: 1.756,- bez DPH

Vaše cena: 2.125,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný obraz abstrakce A048

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 50x30 - 30x80 - 30x50 - 40x30

 

 Béžový abstraktní obraz A048 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ) 

- to vytváří prostorový efekt . 

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, béžová, kávová, stříbrná

V této nabídce můžete koupit abstraktní vícedílné obrazy. Mezi moderní  obrazy řadíme hlavně abstraktní  obrazy, které jsou v dnešní době velmi populární. Ručně malované obrazy jsou vhodná dekorace do interiérů, restaurace, kanceláře a mnoho dalších prostor.

Vícedílné obrazy do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní šepsovaná plátna. Abstraktní obrazy v naší nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem.

moderní obraz na plátně

                                            Detail obrazu

detail obrazu abstrakce

Moderní vícedílné obrazy do bytu A048 v abstraktním provedení jsou složeny z několika dílů. Pokud Vám ale nevyhovuje tento formát, abstraktní obrazy malujeme také na zakázku, a moderní obrazy můžeme namalovat individuálně dle Vaší potřeby. Pokud máte zájem o obrazy do bytu v jiném formátu, neváhejte nás kontaktovat.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - vícedílné obrazy abstrakce