zelené vícedílné obrazy na plátně

Abstraktní Obraz: A047Vaše cena: 1.569,- bez DPH

Vaše cena: 1.898,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný abstraktní obraz A047

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x30 - 30x50 - 30x80 - 50x30

 

 Béžový abstraktní obraz A047 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ) 

- to vytváří prostorový efekt . 

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, žluto-zelená

Tyto abstraktní vícedílné obrazy do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní plátna. Vícedílné abstraktní obrazy v naší nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem. Mezi moderní  obrazy řadíme hlavně abstraktní  obrazy, které jsou v dnešní době velmi populární. Ručně malované obrazy jsou vhodné do jakýchkoliv dalších prostor.

abstraktní moderní obraz A047

                                                  Detail obrazu

moderní obraz na plátně A047

Moderní vícedílné obrazy do bytu A047 v abstraktním provedení jsou složeny z několika dílů. Pokud Vám ale nevyhovuje tento formát, abstraktní obrazy malujeme také na zakázku, a moderní obrazy můžeme namalovat individuálně dle potřeby zákazníka. Pokud máte zájem o obrazy do bytu v jiném formátu, neváhejte nás kontaktovat. Z naší nabídky obrazů na plátně, si vybere opravdu každý.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - zelené vícedílné obrazy na plátně