vícedílné abstraktní obrazy

Abstraktní Obraz: A046Vaše cena: 2.355,- bez DPH

Vaše cena: 2.850,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný obraz abstrakce A046

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 50x30 - 30x80 - 30x50 - 40x30

 

Barvy obrazu na plátně: bílá, žlutá, zeleno-žlutá, zelená, oranžová, červená, růžová, vínová, fialová, modrá a černá

 Obraz A046 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - to vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

Obrazy na plátně jsou malované nanášením velkým množství barvy špachtlí na kvalitní šepsované plátno. Tím jsou ručně malované obrazy ojedinělé a každý hned pozná, že se jedná o ručně malované abstraktní obrazy. Především abstraktní obrazy malované tímto způsobem, jsou velmi vyhledávané. Malujeme také obrazy na míru. Pokud máte zájem například o obrazy na zeď s tímto vzorem A046, ale nevyhovuje Vám rozměr, můžeme Vám ručně malované obrazy namalovat dle Vašich představ a požadavků. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky a není už potřebné další rámování obrazů. Obrazy do bytu jsou připravené k pověšení.

abstraktní obrazy

                                                   Detail obrazu

abstraktní obrazy A046

Moderní vícedílné obrazy na plátně A046 jsou precizní ruční práce českým umělců naší galerie. Pokud se Vám líbí tento vzor ručně malovaného obrazu, ale hledáte spíše jednodílné obrazy na plátně, můžeme Vám tento vzor A046 namalovat na zakázku v jednodílném provedení. Obrazy do bytu v naší galerii jsou originální a umělecká díla, a ručně malované obrazy se hodí do jakéhokoliv interiéru.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - vícedílné abstraktní obrazy