vícedílné obrazy na plátně

Abstraktní Obraz: A045Původní cena: 2.230,- Kč
Sleva v procentech: -20 %
Vaše cena: 1.478,- bez DPH

Vaše cena: 1.788,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný obraz abstrakce A045

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x30 - 30x50 - 30x80 - 50x30

 

 Béžový abstraktní obraz A045 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ) 

- to vytváří prostorový efekt . 

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, béžová, kávová, stříbrná

V této nabídce můžete koupit abstraktní vícedílné obrazy. Obrazy do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní plátna. Abstraktní obrazy v naší nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem. Mezi moderní  obrazy řadíme hlavně abstraktní  obrazy, které jsou v dnešní době velmi populární. Ručně malované obrazy jsou vhodná dekorace do interiérů, restaurace, kanceláře a mnoho dalších prostor.

vícedílné obrazy

                                            Detail obrazu

obrazy abstrakce

Moderní vícedílné obrazy do bytu A045 v abstraktním provedení jsou složeny z několika dílů. Pokud Vám ale nevyhovuje tento formát, abstraktní obrazy malujeme také na zakázku, a moderní obrazy můžeme namalovat individuálně dle potřeby zákazníka. Pokud máte zájem o obrazy do bytu v jiném formátu, neváhejte nás kontaktovat. Z naší nabídky obrazů na plátně, si vybere opravdu každý.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - vícedílné obrazy abstrakce