moderní obrazy do bytu

Abstraktní Obraz: A042Vaše cena: 1.554,- bez DPH

Vaše cena: 1.880,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný obraz abstrakce A042

Rozměr složeného obrazu:  140x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x40 - 30x70 - 20x70 - 40x40

 

 Obraz A042 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - to vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, šedá, tyrkysově zelená

V této nabídce moderních obrazů nabízíme abstraktní obrazy na plátně napnuté na dřevěném rámu, které jsou nadčasové a velmi populární. Naše ručně malované obrazy do bytu jsou malovány hrubou strukturou barvy. Každý hned pozná, že vícedílné abstraktní obrazy nejsou žádný tisk ale umělecké moderní ručně malované obrazy. Obrazy na stěnu v naší galerii Davillo jsou malované pouze českými umělci v našem ateliéru. Naše abstraktní obrazy kupujete přímo z rukou našich umělců.

abstraktní obraz

                                                 Detail obrazu

obrazy abstrakce

Máte zájem o moderní obraz na plátně A042, ale zajímají Vás spíše jednodílné moderní obrazy na plátně? Náš ateliér Vám abstraktní obrazy namaluje v jednodílném provedení na zakázku. Moderní obrazy jsou malované na kvalitním plátně, které je šepsované a natažené na dřevěném rámu. Boky ručně malovaného obrazu jsou malované v barvě obrazu, a tudíž obrazy do bytu nemusíte dále rámovat a jsou připravené k pověšení.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - vícedílné obrazy na plátně