obrazy na míru

Abstraktní Obraz: A041Vaše cena: 1.587,- bez DPH

Vaše cena: 1.920,- s DPH


Objednávka

Moderní vícedílný obraz abstrakce A041

Rozměr složeného obrazu:  160 x 80 cm   šířka výška

Rozměry dílů : 40x30 - 30x80 - 30x50 - 50x30

Barvy:  Bílá, černá, fialová, modrá, růžová

 Obraz A041 je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura )  - to vytváří prostorový efekt . 

Hrubá struktura je vidět u detailu na fotce.

Obrazy na plátně jsou malované nanášením velkým množství barvy štětcem nebo špachtlí na kvalitní šepsované plátno. Tím jsou naše ručně malované obrazy ojedinělé a každý hned pozná, že se jedná o ručně malované moderní obrazy. Především abstraktní obrazy malované tímto způsobem, jsou velmi vyhledávané. Malujeme také obrazy na míru. Pokud máte zájem například o obrazy na zeď s tímto vzorem A041, ale nevyhovuje Vám rozměr, můžeme Vám ručně malované obrazy namalovat dle Vašich představ a požadavků. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky a není už potřebné další rámování obrazů. Obrazy do bytu jsou připravené k pověšení. Samozřejmě obrazy je možné také později rámovat. 

Malovaný obraz

                                                      Detail obrazu

abstraktní obraz

Moderní vícedílné obrazy na plátně A041 jsou precizní ruční práce českým umělců naší galerie. Pokud se Vám líbí tento vzor ručně malovaného obrazu, ale hledáte spíše jednodílné obrazy na plátně, můžeme Vám tento vzor A041 namalovat na zakázku v jednodílném provedení. Obrazy do bytu v naší galerii jsou originální a umělecká díla, a ručně malované obrazy se hodí do jakéhokoliv interiéru. Doporučujeme také jako nevšední dárek.


 


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - moderní abstraktní obrazy na plátně