Moderní obrazy měst

moderní obrazy - OBRAZ: M078Vaše cena: 3.132,- bez DPH

Vaše cena: 3.790,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu:  ROZMĚR A: 60 x 40 cm  - CENA: 3790 kč

                         ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 4600 kč

                         ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 6500 kč

                         ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 9500 Kč

                         ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 16500 Kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr (příklad: M078 rozměr A)

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, fialová, růžová

Ručně malované obrazy v této nabídce malujeme hrubou vrstvou barvy. Na první pohled jde vidět, že se jedná o obrazy do bytu, které jsou ručně malované. Pokud se podíváte na spodní část stránky obraz města má viditelnou strukturu. Pokud tedy hledáte moderní obrazy a nechcete pouze tisk, kterého je dnes mnoho, jste na správném místě. Naše obrazy na plátně opravdu nikdo nepřehlédne a budete mít doma umělecké dílo a žádný obyčejný tisk. Ručně malované obrazy malujeme na kvalitní plátna, natažené na dřevěném rámu. Boky obrazů jsou také zamalované a moderní obrazy tak vypadají velmi nadčasově. Obrazy do bytu máme vždy v několika rozměrových provedeních.

moderní obrazy měst

                                             Detail obrazu

obrazy města

 

Máte zájem o moderní obraz města M078, ale hledáte moderní obrazy na plátně ve vícedílném provedení? Náš ateliér Vám abstraktní obrazy měst namaluje jako vícedílné obrazy na stěnu. Obrazy na míru maluje přímo náš ateliér. Naši umělci používají na abstraktní obrazy kvalitní barvy, které jsou živé, a na stěně obraz nádherně vynikne. Ručně malované obrazy do bytu doporučujeme také jako skvělý a nevšední dárek. Pokud chcete někoho opravdu překvapit.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - ručně malované obrazy města