Obrazy krajiny

moderní obrazy - OBRAZ: M080Vaše cena: 3.140,- bez DPH

Vaše cena: 3.799,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu:  ROZMĚR A: 60 x 40 cm  - CENA: 3800 kč

                         ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 4500 kč

                         ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 6700 kč

                         ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 10200 Kč

                         ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 21000 Kč


Při objednávce napište kód obrazu + rozměr ( příklad: M080 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, hnědá, kávová, béžová

Obrazy krajiny malujeme hrubým nánosem barvy “impasto“. Je to technika nanášení velkého množství barvy špachtlí nebo rukou na plátno. Tento obraz má viditelnou strukturu již na první pohled. Naše ručně malované obrazy na zeď nikdo nepřehlédne. Pokud hledáte moderní ručně malované obrazy, a nechcete pouze obyčejný tisk, kterého je dnes na internetu všude mnoho, jste správně na našich stránkách. Nabízíme exkluzivní obrazy na zeď našich českých umělců. V této nabídce nabízíme moderní obrazy v různých velikostech. Moderní obrazy krajin na plátně mají zamalované boky v barvě obrazu a není potřebné další rámování obrazu. Obraz na stěnu je připraven k jednoduchému zavěšení.

obrazy krajin

                                              Detail obrazu

moderní obrazy krajiny

 

Tento jednodílný obraz krajiny M080 Vám můžeme namalovat ve vícedílném provedení. Ručně malované obrazy krajin malujeme také jako obrazy na míru. Naše obrazy na stěnu maluje ateliér v naší galerii Davilo, a tím jsou obrazy odpovídající jako na obrázku. Mnoho zákazníku reaguje, že naše obrazy jsou mnohem hezčí než na obrázku. Všechny moderní obrazy na našich stránkách jsou naše tvorby.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - ručně malované obrazy krajin