ručně malované obrazy květin

obrazy květin - OBRAZ: M101Vaše cena: 1.570,- bez DPH

Vaše cena: 1.900,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1900 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2100 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 2680 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 4500 Kč

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 7800 Kč


Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M101 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, zelená, světle zelená, žlutá


Naše obrazy na plátně opravdu nikdo nepřehlédne! Budete mít doma umělecké dílo. Každý hned pozná že se jedná o ručně malované obrazy. V naší nabídce najdete mnoho motivů a barev. Pokud tedy hledáte konkrétně moderní zelené obrazy květin a nechcete pouze tisk, kterého je dnes mnoho, jste na správném místě. Ručně malované obrazy květin malujeme na kvalitní plátna, natažené na dřevěném rámu. Boky jsou také zamalované a obraz tak vypadá velmi nadčasově, a nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Obrazy do bytu máme vždy v několika rozměrových provedeních. Vybere si opravdu každý.

moderní obrazy M101

                                                                Detail obrazu

obraz detail M101

Obraz květiny M101 je jednodílné provedení. Pokud dáváte přednost raději vícedílnému provedení, náš ateliér Vám obraz na plátně namaluje. V naší galerii malujeme moderní obrazy také na zakázku. Vše maluje přímo náš ateliér, proto není dlouhá dodací lhůta a máte jistotu, že obraz bude jako na obrázku. Naši umělci používají pouzekvalitní barvy, které jsou živé, a na stěně obraz nádherně vynikne. Ručně malované obrazy květin doporučujeme také jako skvělý a nevšední dárek pro ženu. Pokud chcete svojí lásku opravdu překvapit, tímto darem bude určitě velmi překvapena.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - zelený obraz květin