Ručně malovaný obraz květin

obrazy květin - OBRAZ: M100Vaše cena: 1.942,- bez DPH

Vaše cena: 2.350,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 2350 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2650 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 3600

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 6600 Kč

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 11200 Kč


Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M100 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, zelená, světle zelená, žlutá

V této nabídce naleznete obraz květin v žluto zelené barvě, kde převládá spíše zelená. Ručně malované obrazy na plátně v této nabídce, jsou malované nanášením velkým množství barvy štětcem nebo špachtlí na kvalitní malířské bavlněné plátno. Tento moderní obraz žluto zelených květin je ojedinělý, a každý hned pozná, že se jedná o ruční práci. Pokud máte zájem například o obraz do bytu s tímto vzorem, ale rozměr, který máme na stránkách Vám nevyhovuje, a potřebujete konkrétní rozměr, můžeme Vám ručně malovaný obraz namalovat dle Vašich představ. Obrazy květin mají zamalované boky a není potřebné další rámování obrazů. Obrazy do bytu jsou připravené k pověšení na zeď. Úchyty jsou součástí objednávky.

moderní obraz v interiéru M100

                                                                Detail obrazu

moderní obraz květin M100

Ručně malovaný obraz květin M100 je precizní ruční práce českých umělců naší galerie. Pokud máte zájem o tento jednodílný obraz na plátně, ale hledáte spíše vícedílné provedení, můžeme Vám tento vzor M100 namalovat na zakázku ve vícedílném provedení. Obrazy do bytu v naší galerii jsou originální díla, které koupíte pouze u nás! Na internetu je mnoho prodejců, prodávajících obrazy, které mnohdy neodpovídají ani zdánlivě tomu co je na obrázku. U nás se bát nemusíte.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - obraz květin v zelené a žluté barvě