moderní černobílý obraz květin

obrazy květin - OBRAZ: M093Vaše cena: 1.554,- bez DPH

Vaše cena: 1.880,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1880 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2250 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 3100 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 4980 Kč

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 9850 Kč


Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M093 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: Černá, bílá, zlatá 

Ručně malované obrazy květin vynikají hrubým nánosem barvy “impasto“. Je to technika nanášení velkého množství barvy špachtlí nebo rukou na plátno. Květiny na tomto obraze jsou malované opravdu velkým nánosem barvy. Obraz vypadá opravdu exkluzivně.

 Naše ručně malované obrazy na zeď nikdo nepřehlédne. Pokud hledáte moderní ručně malované obrazy, a nechcete pouze obyčejný tisk, kterého je dnes na internetu všude mnoho, jste správně na našich stránkách. Nabízíme exkluzivní obrazy na zeď v různých velikostech. Moderní obrazy na plátně mají zamalované strany v barvě obrazu a není potřebné další rámování obrazu. Obraz je připraven k rychlému a jednoduchému zavěšení na zeď.

moderní obraz na plátně

                                                               Detail obrazu

detail moderního obrazu

Tento jednodílný černobílý obraz M093 s motivem květin a dodatkem zlaté barvy, Vám můžeme namalovat ve vícedílném provedení. Ručně malované obrazy malujeme také jako obrazy na zakázku. Obrazy na stěnu maluje přímo náš ateliér, a proto se nemusíte obávat, že obraz bude jiný než na obrázku. Všechny moderní obrazy na našich stránkách jsou naše tvorby.

 


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - černobílý obraz květin na plátně