jednodílný obraz květiny
Abstraktní Obraz: A045

A045 - Abstraktní Obraz: A045

vícedílné obrazy na plátně


obrazy květin - OBRAZ: M090Vaše cena: 1.736,- bez DPH

Vaše cena: 2.101,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 2100 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2600 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 3200 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 5730 Kč 

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 10560 Kč

 

Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M090 rozměr A )

Barvy: bílá, růžová, modrá, černá

Tento jednodílný obraz květin je malován velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ), která je vidět na detailu fotky v dolní části této stránky.

 

Malované obrazy květin jsou moderním hitem dnešní doby. Moderní obrazy květin jsou malované na kvalitním bavlněném plátně natažené na dřevěném rámu, připravené k okamžitému zavěšení na stěnu. Úchyty jsou součástí balení. Jednodílný obraz květiny se bude vyjímat jak v moderním tak i v klasickým interiéru. Ručně malované obrazy na našich stránkách jsou práce umělců našeho ateliéru, a každý obraz je originálem. Obrazy květin na plátně malujeme v jednodílném provedení tak jako vidíte a obrázku či ve vícedílném Vám můžeme namalovat na zakázku. Tento jednodílný obraz květin M090 mají viditelnou vrstvu barev a každý hned pozná, že se jedná o ruční práci.

jednodílný obraz květiny

                                            Detail obrazu

detail jednodílný obraz

Tento překrásný skvost v černobílém pozadí s růžovými a modrými květy se jistě bude vyjímat kdekoli, kde vévodí jednoduchost. Například v ložnici nebo dětském pokoji. Jednodílný, moderní obraz květin M090, Vám můžeme v našem ateliéru namalovat jako vícedílný moderní obraz na plátně. Na ručně malované obrazy používáme kvalitní barvy, a obrazy na zeď jsou pak syté a barevně vyniknou. Obrazy do bytu v květinovém stylu máme v mnoha variantách a také barevných kombinací.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Malovaný obraz květiny