Květinové panoramatické obrazy

obrazy květin - OBRAZ: M086Vaše cena: 2.413,- bez DPH

Vaše cena: 2.920,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu panorama :  ROZMĚR A: 50 x 120 cm  - CENA: 2920 kč

                                         ROZMĚR B: 60 x 140 cm - CENA: 3960 kč

                                         ROZMĚR C: 100 x 200 cm - CENA: 13800 kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr (příklad:M086 rozměr A)

Barvy obrazu na plátně: černá, bílá, béžová, kávová, zlatá, (středy květů - červená)

V této nabídce máme moderní panoramatický obraz do bytu. Panoramatické obrazy poznáme podle protáhlého formátu. Obrazy květin malujeme hrubým nánosem barvy “impasto“. Je to technika nanášení velkého množství barvy na plátno. Naše ručně malované obrazy na zeď jistě nikdo nepřehlédne. Pokud hledáte moderní ručně malované obrazy, a nechcete pouze nudný a obyčejný tisk, kterého je dnes na internetu k prodeji všude mnoho, jste správně na našich stránkách galerie Davillo. Nabízíme exkluzivní obrazy na zeď našich českých umělců naší galerie Davillo. V této nabídce nabízíme moderní obrazy květin v různých velikostech. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky v barvě obrazu a není potřebné další rámování obrazu. Obraz na stěnu je připraven k jednoduchému zavěšení. Úchyty jsou součástí ručně malovaného obrazu.

jednodílný obraz květin

                                                                      Detail obrazu

detail obrazu na plátně

Představujeme Vám ručně malovaný obraz s květinovým motivem M086, je velmi elegantní na škálu barev ale přitom velmi okázalý! Tento jednodílný, panoramatický obraz se zlatými prvky vyniká silnou strukturou a přirozenými barvami ,které se hodí jak do moderního, tak i do klasického interiéru. Obrazy květin Vám můžeme namalovat ve vícedílném provedení. Ručně malované obrazy malujeme také v našem ateliéru jako obrazy na míru. Naše obrazy na stěnu maluje přímo náš ateliér v galerii Davillo, a tím jsou obrazy odpovídající obrázku. Všechny moderní obrazy na našich stránkách jsou naše.

 


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Moderní obrazy květin