Obrazy květin na plátně

obrazy květin - OBRAZ: M085Vaše cena: 2.645,- bez DPH

Vaše cena: 3.200,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu panorama :  ROZMĚR A: 50 x 120 cm  - CENA:  3200 kč

                                         ROZMĚR B: 60 x 140 cm - CENA: 3880

                                         ROZMĚR C: 100 x 200 cm - CENA: 12900 kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr (příklad:M085 rozměr A)

Barvy obrazu na plátně: bílá, fialová, růžová, černá

Obrazy na plátně v této nabídce, jsou malované nanášením velkým množstvím barvy štětcem nebo špachtlí na plátno. Tím jsou naše ručně malované obrazy ojedinělé a každý hned pozná, že se jedná o moderní obrazy, které jsou ručně malované. Především květinové obrazy malované tímto způsobem, jsou dnes velmi vyhledávané. Malujeme také obrazy na míru. Pokud máte zájem například o obrazy na zeď s tímto vzorem, ale nevyhovuje Vám rozměr, či barevnost, můžeme Vám ručně malované obrazy namalovat dle Vašich představ. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky a není potřebné další rámování obrazů. Obrazy do bytu jsou připravené k pověšení. Součástí ručně malovaného obrazu jsou úchyty, pro snadnou montáž.

moderní obraz fialové barvy

                                                        Detail obrazu

moderní obraz květy fialové

Moderní obrazy květiny M085 skvěle padnou do reprezentativních prostorů či ložnic a jsou precizní ruční práce českých umělců naší galerie. Pokud se Vám líbí tento jednodílný, panoramatický ručně malovaný obraz s motivem květin, ale hledáte spíše vícedílné obrazy na plátně, můžeme Vám tento vzor M085 namalovat na zakázku ve vícedílném provedení. Obrazy do bytu v naší galerii jsou originální a umělecká díla, a ručně malované obrazy se hodí do jakéhokoliv interiéru nebo do komerčních prostor.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Ručně malované obrazy květin