obrazy květiny na plátně

obrazy květin - OBRAZ: M083Vaše cena: 1.570,- bez DPH

Vaše cena: 1.900,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1900 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2200 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 2990 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 4840 Kč 

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 9860 Kč

 

Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M083 rozměr A )

Barvy: Zlatá, bílá, černá

Tyto moderní jednodílné obrazy květin na plátně jsou malovány velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ), která je vidět na detailu fotky v dolní části této stránky.

 

Malované obrazy květin jsou moderním hitem této doby, které se vyjímají jak v moderních tak i v klasických interiérech. Ručně malované obrazy v naší nabídce jsou práce umělců našeho ateliéru, a každý obraz je originálem. Obrazy květin na plátně malujeme v jednodílném provedení tak jako vidíte a obrázku či ve vícedílném. Naše ručně malované obrazy mají viditelnou vrstvu barev a každý hned pozná, že se jedná o ruční a kvalitní práci. Moderní obrazy květin jsou malované na kvalitním bavlněném plátně natažené na dřevěném rámu, připravené k okamžitému zavěšení po doručení na stěnu. Úchyty jsou součástí balení.

černobílé moderní obrazy květin

                                            Detail obrazu

jednodílný obraz květin

Tento překrásný skvost v černobílém provedení s prvky zlata, se jistě bude vyjímat kdekoli, kde vévodí luxus či jednoduchost. Jednodílný, moderní obraz květin M083, Vám můžeme v našem ateliéru namalovat jako vícedílné moderní obrazy na plátně. Na ručně malované obrazy používáme kvalitní barvy, a obrazy na zeď jsou pak syté a barevně vyniknou. Obrazy do bytu v květinovém stylu máme v mnoha variantách a také barevných kombinací. V nabídce najdete jak černobílé obrazy květin tak i obrazy v barevném provedení.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Ručně malované obrazy květin