Panoramatické obrazy květin

obrazy květin - OBRAZ: M081Vaše cena: 2.331,- bez DPH

Vaše cena: 2.821,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu panorama :  ROZMĚR A: 50 x 120 cm  - CENA:  2820 kč

                                         ROZMĚR B: 60 x 140 cm - CENA: 3820

                                         ROZMĚR C: 100 x 200 cm - CENA: 13100 kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr ( příklad: M081 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, červená , stříbrná

V této nabídce můžete koupit malovaný obraz květin, v panoramatickém rozměru, který se vyznačuje protáhlým formátem. Tento moderní obraz s červenými květy bude opravdu překrásným doplňkem ve Vašem bydlení. Obrazy květin do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní plátna v našem ateliéru Davillo. Obrazy květin v této nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem. Tento styl malby je v dnešní době velmi populární. Ručně malované obrazy květin v červené barvě jsou vhodná dekorace do interiérů všech tipů jako bydlení, restaurace, kanceláře a mnoho dalších prostor.

malovaný obraz květin

                                                  Detail obrazu

obrazy květin

Moderní obrazy do bytu M081 v panoramatickém provedení jsou v několika velikostech. Pokud Vám ale nevyhovuje ani jeden formát, obrazy květin malujeme také na zakázku, a moderní obrazy můžeme namalovat individuálně dle potřeby zákazníka. Pokud máte zájem o obrazy do bytu v jiném formátu, neváhejte nás kontaktovat. Z naší nabídky obrazů na plátně, si vybere opravdu každý.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - obraz s červenými květy