Abstraktní panoramatické obrazy

moderní obrazy - OBRAZ: M076Vaše cena: 2.050,- bez DPH

Vaše cena: 2.481,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu panorama :  ROZMĚR A: 50 x 120 cm  - CENA:  2480 kč

                                         ROZMĚR B: 60 x 140 cm - CENA: 3620 kč

                                         ROZMĚR C: 100 x 200 cm - CENA: 13400 kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr ( příklad: M076 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, žlutá, zeleno-žlutá, zelená, oranžová, červená, růžová, vínová, fialová, modrá a černá

V této nabídce máme moderní panoramatický obraz do bytu. Panaoramatické obrazy poznáme podle protáhlého formátu. Abstraktní obrazy malujeme hrubým nánosem barvy “impasto“. Je to technika nanášení velkého množství barvy na plátno. Naše ručně malované obrazy na zeď nikdo nepřehlédne. Pokud hledáte moderní ručně malované obrazy, a nechcete pouze nudný a obyčejný tisk, kterého je dnes na internetu k prodeji všude mnoho, jste správně na našich stránkách galerie Davillo. Nabízíme exkluzivní obrazy na zeď našich českých umělců naší galerie Davillo. V této nabídce nabízíme moderní obrazy v různých velikostech. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky v barvě obrazu a není potřebné další rámování obrazu. Obraz na stěnu je připraven k jednoduchému zavěšení.

panoramatický obraz M076

                                             Detail obrazu

ručně malovaný obraz panorama

 

Tento jednodílný panoramatický obraz M076 Vám můžeme namalovat ve vícedílném provedení. Ručně malované obrazy malujeme také v našem ateliéru jako obrazy na míru. Naše obrazy na stěnu maluje přímo náš ateliér v galerii Davillo, a tím jsou obrazy odpovídající jako na obrázku. Všechny moderní obrazy na našich stránkách jsou naše tvorby.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Moderní obrazy panorama