Panoramatické obrazy

moderní obrazy - OBRAZ: M075Původní cena: 2.180,- Kč
Sleva v procentech: --5 %
Vaše cena: 1.884,- bez DPH

Vaše cena: 2.280,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu panorama :ROZMĚR A: 50 x 120 cm - CENA: 2280 kč 

                                        ROZMĚR B: 60 x 140 cm - CENA: 3420 kč

                                        ROZMĚR C: 100 x 200 cm -CENA: 12820 kč


Při objednávce napište kód ručně malovaného obrazu + rozměr ( příklad: M075 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, červená

V této nabídce můžete koupit abstraktní panoramatické obrazy, které se vyznačují protáhlým formátem. Obrazy do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní plátna v našem ateliéru Davillo. Abstraktní obrazy v této nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem. Mezi moderní  obrazy řadíme hlavně abstraktní  obrazy, které jsou v dnešní době velmi populární. Ručně malované obrazy jsou vhodná dekorace do interiérů všech tipů jako bydlení, restaurace, kanceláře a mnoho dalších prostor.

panoramatický obraz M075

                                                Detail obrazu

detail panoramatického obrazu

 

Moderní obrazy do bytu M075 v panoramatickém provedení jsou v několika velikostech. Pokud Vám ale nevyhovuje ani jeden formát, abstraktní obrazy malujeme také na zakázku, a moderní obrazy můžeme namalovat individuálně dle potřeby zákazníka. Pokud máte zájem o obrazy do bytu v jiném formátu, neváhejte nás kontaktovat. Z naší nabídky obrazů na plátně, si vybere opravdu každý.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Panoramatický obraz abstrakce