moderní obrazy na stěnu abstrakce

moderní obrazy - OBRAZ: M064Vaše cena: 1.736,- bez DPH

Vaše cena: 2.101,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 2100 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2520 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 3360 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm - CENA: 6300 Kč

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm - CENA: 12180 Kč

 

Při objednávce napište kód moderního obrazu + rozměr ( příklad: M064 rozměr A )

Barvy: bílá, černá, béžová, kávová , ( stříbrná v nepatrných místech)

Ručně malované obrazy malujeme hrubou vrstvou barvy. Vrstva barvy je na první pohled vidět.  Jedná o obrazy do bytu, které jsou ručně malované. V naší nabídce najdete mnoho motivů a barev. Pokud tedy hledáte moderní obrazy a nechcete pouze tisk, kterého je dnes mnoho, jste na správném místě. Naše obrazy na plátně opravdu nikdo nepřehlédne a budete mít doma umělecké dílo. Boky obrazů jsou také zamalované a moderní obrazy tak vypadají velmi nadčasově. Obrazy do bytu nabízíme v několika rozměrových provedeních. Ručně malované obrazy malujeme na kvalitní plátna, natažené na dřevěném rámu.

malované obrazy

                                                Detail obrazu

 obrazy abstrakce

 

Líbí se Vám moderní obraz M064, ale hledáte moderní obrazy na plátně ve vícedílném provedení? Obrazy na míru maluje přímo náš ateliér, a proto není problém Vám abstraktní obrazy namalovat jako vícedílné obrazy na stěnu. V naší galerii malujeme moderní obrazy také na zakázku. Naši umělci používají na abstraktní obrazy kvalitní barvy, které jsou živé, a na stěně obraz nádherně vynikne. Ručně malované obrazy do bytu doporučujeme také jako skvělý a nevšední dárek pro někoho, koho chcete opravdu překvapit.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - obrazy do bytu abstrakce