obrazy na míru

moderní obrazy - OBRAZ: M063Vaše cena: 1.479,- bez DPH

Vaše cena: 1.790,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1790 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 2320 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 2960 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 5880 Kč 

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 10930 Kč


Při objednávce napište kód obrazu + rozměr ( příklad: M063 rozměr A )

Barvy obrazu na plátně: bílá, černá, fialová

Obrazy na plátně v naší nabídce, jsou malované nanášením velkým množství barvy štětcem nebo špachtlí na plátno, a tím jsou naše ručně malované obrazy ojedinělé a každý hned pozná, že se jedná o moderní obrazy, které jsou ručně malované. Struktura barvy jde vidět na fotce detailu obrazu ve spodní části této stránky. Především abstraktní obrazy malované tímto způsobem, jsou dnes velmi vyhledávané. Moderní obrazy na plátně mají zamalované boky a není potřebné další rámování obrazů. Obrazy do bytu jsou připravené k pověšení. Malujeme také obrazy na míru. Pokud máte zájem například o obrazy na zeď s tímto vzorem, ale nevyhovuje Vám rozměr, můžeme Vám ručně malované obrazy namalovat dle Vašich představ.

ručně malovaný obraz M063

                                                   Detail obrazu

ručně malovaný obraz M063

 

Moderní obrazy M063 jsou precizní ruční práce českým umělců z naší galerie Davillo. Pokud se Vám líbí tento jednodílný ručně malovaný obraz na zeď, ale hledáte spíše obrazy na plátně složené z více dílů (vícedílné obrazy), můžeme Vám tento vzor M063 namalovat na zakázku ve vícedílném provedení. Obrazy do bytu v naší galerii jsou originální a umělecká díla, a ručně malované obrazy se hodí do jakéhokoliv interiéru.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - jednodílné obrazy na plátně