obrazy na plátně

moderní obrazy - OBRAZ: M060Vaše cena: 1.314,- bez DPH

Vaše cena: 1.590,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1590 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 1970 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 2360 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 3960 Kč 

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 6260 Kč

 

Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M060 rozměr A )

Barvy: Bílá, černá, hnědá, kávová, béžová , zlatá 

Tyto moderní jednodílné obrazy na plátně jsou malovány velkým nánosem barvy ( hrubá struktura ) - což vytváří prostorový efekt .

 

Abstraktní  obrazy jsou moderním hitem této doby, které se vyjímají jak v moderních tak i v klasických interiérech. Ručně malované obrazy v naší nabídce jsou práce umělců našeho ateliéru, a každý abstraktní obraz na zeď je originálem. Obrazy na plátně máme v jednodílném provedení nebo vícedílném. Naše ručně malované obrazy mají viditelnou vrstvu barev a každý hned pozná, že se jedná o ruční práci. Moderní obrazy do bytu jsou malované na kvalitním bavlněném plátně natažené na dřevěném rámu, připravené k zavěšení na stěnu.

 

 obrazy na plátně

                                           Detail obrazu

moderní obrazy na stěnu

 

Moderní obraz M060, Vám můžeme v našem ateliéru namalovat jako vícedílné moderní obrazy na plátně. Na ručně malované obrazy používáme kvalitní barvy, a obrazy na zeď jsou pak syté a barevně vyniknou. Obrazy do bytu v abstraktním stylu máme v mnoha variantách a také barevných kombinací. V nabídce najdete jak černobílé obrazy tak i obrazy v barevném provedení.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Ručně malované obrazy