Moderní obrazy

moderní obrazy - OBRAZ: M057Vaše cena: 1.397,- bez DPH

Vaše cena: 1.690,- s DPH


Objednávka

Rozměr obrazu: ROZMĚR A: 60 x 40 cm - CENA: 1690 kč

                        ROZMĚR B: 80 x 50 cm - CENA: 1950 kč

                        ROZMĚR C: 120 x 80 cm - CENA: 2560 kč

                        ROZMĚR D: 150 x 100 cm -  CENA: 4260 Kč

                        ROZMĚR E: 180 x 120 cm -  CENA: 6560 Kč


Při objednávce napište kod obrazu + rozměr ( příklad: M057 rozměr A )

Barvy: bílá, černá, zelená, žluto-zelená

Ručně malované obrazy v této nabídce malujeme hrubou vrstvou barvy. Na první pohled jde vidět, že se jedná o obrazy do bytu, které jsou ručně malované. V naší nabídce najdete mnoho motivů a barev. Pokud tedy hledáte moderní obrazy a nechcete pouze tisk, kterého je dnes mnoho, jste na správném místě. Naše obrazy na plátně opravdu nikdo nepřehlédne a budete mít doma umělecké dílo. Ručně malované obrazy malujeme na kvalitní plátna, natažené na dřevěném rámu. Boky obrazů jsou také zamalované a moderní obrazy tak vypadají velmi nadčasově. Obrazy do bytu máme vždy v několika rozměrových provedeních.

 abstraktní obrazy

                                               Detail obrazu

obrazy na plátně

 

Máte zájem o moderní obraz M057, ale hledáte moderní obrazy na plátně ve vícedílném provedení? Náš ateliér Vám abstraktní obrazy namaluje jako vícedílné obrazy na stěnu. V naší galerii malujeme moderní obrazy také na zakázku. Obrazy na míru maluje přímo náš ateliér. Naši umělci používají na abstraktní obrazy kvalitní barvy, které jsou živé, a na stěně obraz nádherně vynikne. Ručně malované obrazy do bytu doporučujeme také jako skvělý a nevšední dárek. Pokud chcete někoho opravdu překvapit.


Copyright © 2010 - 2011 Versoft.cz - tvorba www webových stránek, internetových obchodů, e-shopů
Kvalitní a moderní těhotenská móda pro maminky a samozdřejmě kojenecké oblečení pro miminka. A pyžama, župany, noční košile pro všechny. - Obrazy do bytu